Hotel Mercure Jardines de Albia

San Vicente, 6, 48001 Bilbao, Španělsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 30 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Wellness nebo spa

Hotel Mercure Jardines de Albia leží 581 m od centra. Hosté hodnotí ubytování 8,7/10 (4 403 hodnocení). Na místě ubytování nabízí bar, rodinné pokoje a terasu.

Hotel Mercure Jardines de Albia je 4hvězdičkový hotel v Bilbau, v jeho hlavní obchodní čtvrti.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. K dispozici je klimatizace, TV s plochou obrazovkou a zvukotěsné stěny. Některé pokoje nabízejí výhled do vnitřního dvora, jiné výhled na město. Ve vybraných pokojích je minibar.

Vybavení a služby

V hotelu je bezplatné Wi-Fi. Je tu také parkovací garáž. K dispozici je bar a pokojová služba. Součástí zázemí je fitness centrum, masáže a wellness vybavení. Na místě je i turistické informace a denní úklid.

Poloha a doprava

Stanice metra Abando je vzdálená 350 m. Nádraží Bilbao-Concordia leží 650 m od hotelu. Letiště Bilbao je ve vzdálenosti 5 km.

V okolí

  • Calatravův most - 450 m
  • Náměstí Plaza Nueva - 900 m
  • Muzeum Guggenheim Bilbao - 900 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~4 410 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • odhlučnění

2 osoby20 m²vlastní koupelna

Hotel Mercure Jardines de Albia - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkování v areálu
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • bar
  • Každodenní úklid
  • Venkovní terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

License Number: H-BI-01144

BILBAO LOW EMISSION ZONE

Weekdays, Monday to Friday, between 7.00 a.m. and 8.00 p.m.

*National vehicles with a B sticker or without a sticker and all foreign vehicles (without exception) must notify the hotel in advance and give their Vehicle registration number in order to enter the LEZ (ZBE).

Compulsory from 15 September 2024.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Mercure Jardines de Albia“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Hotel Mercure Jardines de Albia“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel Mercure Jardines de Albia“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Hotel Mercure Jardines de Albia wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Hotel Mercure Jardines de Albia určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Má Hotel Mercure Jardines de Albia restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování se podává snídaně.

Nabízí Hotel Mercure Jardines de Albia vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Hotel Mercure Jardines de Albia bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Hotel Mercure Jardines de Albia na mapě: Bilbao

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hotel Mercure Jardines de Albia

Průměrné hodnocení z 4 403 recenzí na Booking.com je 8,7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Gabriella 07 - 2026
9/10

Výjimečný hotel v moderním stylu, kde nás potěšil skvělý personál i bezproblémové přihlášení a odhlášení. Zvlášť vynikající byl personál baru, který byl nesmírně přátelský. Poloha je ideální pro poznávání nádherného Bilbaa.

ℹ) Recenze Hotel Mercure Jardines de Albia nevyjadřují stanovisko bilbao-hotel.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10