UEFA Bilbao, apartment and optional tickets

Apartament

Bilbao, HiszpaniaCalle Heros, 11, 48009

  • Do 3 osób
  • Powierzchnia: 65 m²
  • Sypialnie: 2

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie UEFA Bilbao, apartment and optional tickets?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

UEFA Bilbao, apartment and optional tickets znajduje się w miejscowości Bilbao. „Apartament z 2 sypialniami” oferuje 65 m² dla maksymalnie 3 osób. Do samodzielnego przygotowania posiłków jest kuchnia lub aneks kuchenny. W tym apartamencie można korzystać z pralki.

Obiekt ma taras. Most Calatrava znajduje się 500 m od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Most Calatrava500 m
Centrum konferencyjne i hala koncertowa Euskalduna1,2 km
Bilbao Fine Arts Museum520 m
Areetako Hondartza9,7 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Chcesz przygotowywać posiłki: Apartament z 2 sypialniami ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły
  • Potrzebujesz co najmniej dwóch sypialni: Apartament z 2 sypialniami ma ich 2.Zobacz szczegóły
  • Chcesz prać na miejscu: Apartament z 2 sypialniami ma pralkę w lokalu.Zobacz szczegóły

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • Ebi02642

UEFA Bilbao, apartment and optional tickets - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • całkowity zakaz palenia
  • taras

UEFA Bilbao, apartment and optional tickets na mapie: Bilbao

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 15:00 do 20:00. Wymeldowanie: od 00:00 do 11:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje obiekt?

Apartament z 2 sypialniami: do 3 osób; 65 m²; liczba sypialni: 2. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W tym apartamencie do dyspozycji są kuchnia lub aneks kuchenny oraz pralka.

Czy jest Wi-Fi i czy obowiązuje opłata?

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Jak daleko od obiektu „UEFA Bilbao, apartment and optional tickets” znajduje się Eliptikoa?

Eliptikoa znajduje się 450 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „UEFA Bilbao, apartment and optional tickets” znajduje się lotnisko „Bilbao Airport”?

Bilbao Airport znajduje się 4,2 km od obiektu.

Opinie o UEFA Bilbao, apartment and optional tickets

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o UEFA Bilbao, apartment and optional tickets. Dodaj swoją na bilbao-hotel.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10