Zumalakarregi Apartment by People Rentals

Zumalakarregi, 1, 1ºIzq, 48007 Bilbao, Španělsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 75 m²
  • Ložnice: 2

Zumalakarregi Apartment by People Rentals leží 1,08 km od centra. V recenzích ubytování získává 8,3/10 (99 hodnocení). Hostům ubytování nabízí mimo jiné terasu, bezplatné Wi-Fi a parkování.

Zumalakarregi Apartment by People Rentals je apartmán v Bilbau.

Pokoje a vybavení

Ubytování má 2 ložnice, obývací prostor a 2 koupelny. K dispozici je klimatizace. Kuchyň je vybavená lednicí, myčkou nádobí, varnou deskou a dalším nádobím. Nechybí terasa ani balkon s výhledem na město. V apartmánu je také TV s plochou obrazovkou, pračka, kávovar a jídelní část.

Služby a vybavení

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také Wi-Fi.

Dostupnost a okolí

Stanice metra Uribarri je vzdálená 350 m. Letiště Bilbao leží 5 km od ubytování.

Okolí

  • Calatravův most - 650 m
  • Náměstí Nueva - 750 m
  • Baskické etnografické a historické muzeum - 850 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

4 osoby75 m²vlastní koupelna

Zumalakarregi Apartment by People Rentals - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • Venkovní terasa
  • Výtahová služba

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • EBI-008439
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Zumalakarregi Apartment by People Rentals“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Zumalakarregi Apartment by People Rentals“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Zumalakarregi Apartment by People Rentals“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Zumalakarregi Apartment by People Rentals určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Kde se nachází Zumalakarregi Apartment by People Rentals?

Ubytování se nachází ve městě Bilbao.

Zumalakarregi Apartment by People Rentals na mapě: Bilbao

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Zumalakarregi Apartment by People Rentals

Průměrné hodnocení z 99 recenzí na Booking.com je 8,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Zumalakarregi Apartment by People Rentals zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na bilbao-hotel.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10